Intro

Kartvizit Paylaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11.1 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma about.me
Intro; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınıza dijital kartvizitlerinizi göndermenize ve bu kartvizitleri yönetmenize olanak sağlayan kullanışlı bir Kartvizit Gönderme Uygulamasıdır.

Intro; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınıza dijital kartvizitlerinizi göndermenize ve bu kartvizitleri yönetmenize olanak sağlayan kullanışlı bir Kartvizit Gönderme Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulama sayesinde telefon numaranızı, e-posta adreslerinizi, kısa bir biyografinizi ve about.me profilinizi karşıdaki kullanıcıya gönderebiliyor, böylelikle size dair tüm bilgilere erişmelerini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca bu bilgileri alan kullanıcıların sizi kendi iOS kişi listelerine ekleyebilmek için kullanabilecekleri seçenekler de bulunuyor.

Dilerseniz kartınızı gönderdiğiniz kullanıcıların bu bilgileri direkt olarak kendi Intro uygulamaları içerisinden görmeleri de mümkün. Aldığınız kartları yönetmek yahut kartınızı gönderdiğiniz kişileri takip etmek de uygulama ile oldukça kolay. Kart değişiminde bulunan kullanıcıların mesajlaşarak iletişime geçmeleri Intro içerisinde mümkün.

Bu sayede farklı bir uygulamaya gerek duymadan iş ile alakalı konularda müşterilerinizle veya arkadaşlarınızla görebilirsiniz. Ancak bu işlevden faydalanabilmeniz için internet bağlantısı gerekiyor. İş dünyasında iletişime geçmek ve müşterilerinizle daha etkin iletişime geçmek için Intro uygulamasını denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Intro indir
DİĞER SÜRÜMLER